"ומיד אחרי חנוכה הוא התארס" - ועד הרבנים : ועד הרבנים "ומיד אחרי חנוכה הוא התארס" - ועד הרבנים

"ומיד אחרי חנוכה הוא התארס"

כ"ח כסלו התשפ"א 14.12.2020

מקבץ סיפורי הישועות

בזכות מעמד הכהנים

בדיוק כפי שנקלטים במוקד הטלפוני של ועד הרבנים וכשאתם תזכו לישועה בעז"ה תתקשרו גם אתם לעדכן אותנו בטלפון של המוקד הישיר של ועד הרבנים: 1-800-22-36-36

 1. תרמה 120 ₪ למעמד הכהנים בזאת חנוכה עבור בן של חברה שלה שהוא כבר בן 40 ועדיין לא התארס, ומיד אחרי חנוכה הוא התארס!!! עכשיו מתקשרת לשלוח שם של הבן שלה לתפילה.

 2. זכות לנו להעביר את תרומתנו לועד הרבנים החשוב שפועלכם כה רב ונשגב, רואים בזכותכם ממש בחוש רפואות וישועות והצלחה, ואכן רואים עין בעין כמה ה' מתענג ממפעלכם הקדוש (תרמה כעת בזאת חנוכה).

 3. הבן שלי אברימי היה לו דלקת קרום המוח, וכעת בחנוכה היה חשש לפעם שניה, תרמתי בזאת חנוכה, והרופאים אמרו שזה לא כדרך הטבע, והכל בזכותכם שאני תורם לפני כל בדיקה.

 4. אחר 3 חדשים שלא קיבלה משכורת שלחה בקשה לתפילה של הכהנים בזאת חנוכה, שבוע אח"כ הסתדר הכל, וכבר כמה חודשים הכל דופק כמו שעון.

 5. תרמנו לתפילה בחנוכה כדי שהבן יזרוק את המכשיר הלא כשר, ובאותו חודש הוא ניגש ואמר שהוא מתחיל דרך חדשה.

 6. התפללתם ביום החיתום בזאת חנוכה ובבבדיקות הכל נעלם, הרופא אמר שלא רואה כלום, לפני זה בבדיקה הוא אמר לי: "אל תצפה שזה יעלם".

 7. הרופאה אמרה שיש גידול וצריכים לבדוק, תרמו לועד הרבנים ביום המסוגל לניסים זאת חנוכה, והגידול נעלם. התורם מאד נרגש וביקש שיפרסמו.

 8. שלחנו בקשה בזאת חנוכה שנמצא דירה טובה, ובחוסר ברירה כמעט סגרו חוזה על דירה לא מוצלחת, וב"ה ברגע האחרון מצאו דירה מצוינת – תפורה בשבילם.

 9. אני סופר סת"ם והרבה זמן לא היה פרנסה. אחרי החגים אחד התקשר להזמין ס"ת אבל בסוף לא הזמין. בזאת חנוכה הבטחתי 1000 שקל אם אקבל את ההזמנה, כמה ימים אח"כ פגשתי אותו ברחוב והוא סגר את ההזמנה, ושילם מקדמה במקום.

 10. יש להם סיפור ישועה על תפילת הכהנים – אפשר ליצור קשר וישמח לפרט את הכל.

 11. אני נשוי כבר כמה שנים ויש לי רק בנות, תרמתי לתפילה בזאת חנוכה כי שמעתי שזה מועיל לבנים, וב"ה השבוע עשה ברית.

 12. אמא שלהם היתה בין חיים למוות, ובזכות תפילת הכהנים והצדקה יצאה לגמרי ממצבה הקשה וחזרה לתפקד רגיל.

 13. תרם לתפילה של הכהנים שבנו לא יצטרך לעבור ניתוח ביד. החליטו שיעשו ניתוח. הכניסו אותו לחדר ניתוח, הניתוח היה אמור לקחת כשעה. אחרי שעה יוצאים הרופאים ואמרו שבסוף הכל הסתדר בלי ניתוח!!! ללמד לא להתיאש אפילו עד הסוף !!!

 14. תרמתי פעמיים לזאת חנוכה לשני בקשות – ושניהם התמלאו, שיחו בכל נפלאותיו. תרמה עוד 100 ₪

 15. תרמו 90 ₪ לתפילה בחנוכה עבור הבת שתצליח למכור את הדירה, וב"ה בזכות התפלות והצדקה הצליחה למכור את הדירה

 16. היה לנו גמ"ח גדול שלא היה לנו לכסות, אמרנו שכתוב בגמ' שמי שמזונותיו מצומצמים יעשה מהם צדקה, תרמנו לועד הרבנים לתפילה בקודש הקדשים, ובאותו חודש היה העלאה לאשתי בלי שתבקש בדיוק בגובה החזר החודשי, הודו לה'.

 17. אשתו הייתה לפני ניתוח והיה סיבוכים, תרם בזאת חנוכה 52 ₪ כמניין בן – וזה הסתדר באותו רגע! ב"ה!

.

>> שלחו כעת שמותיכם וגם אתם תזכו לראות בעזרת ה' ישועות גדולות <<<