קריעת ים סוף בעמוקה - ועד הרבנים : ועד הרבנים קריעת ים סוף בעמוקה - ועד הרבנים

קריעת ים סוף בעמוקה

י"ח ניסן התש"פ 12.04.2020

.

עמוקה. המילה הזו מרעידה את מיתרי הכמיהה.

.

על אחת כמה וכמה בזמן שהוא הכי מסוגל בשנה לישועה בזיווג הגון בקרוב "חצות ליל שביעי של פסח" – בדיוק בזמן בו זכו ישראל לנס של קריעת ים סוף, זה הזמן לפעול ישועות לכל מי שמחכה לקריעת ים סוף הפרטית שלו, קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף, וכעת בדיוק הזמן שהנס יגיע ומהר… ובדיוק בזמן הזה יעלו שלוחי ועד הרבנים לתפילה העוצמתית ב….עמוקה!

.

ואחר כך ממשיכים לדפוק על הדלת. יום יום, יום יום, אם לא התפילה של היום אז התפילה של מחר, אם לא של מחר אז של שבוע הבא. כל יום מתדפקות התפילות על שערי שמים, מצטברות בערימת זכויות אינסופית, מתווספות לצדקה הגדולה ועשרות אלפי המשפחות שנתמכות על ידי ועד הרבנים. בסוף הן תיענינה. אין ספק.

.
לכולנו רשימת שמות לתפילת לזיווג הגון. חבר קרוב, אח, בן דוד או שכן. אנחנו מתפללים ומייחלים, מנסים לחשוב על הצעות מתאימות. מקווים. אולי הגיע הזמן לעשות משהו מעבר לייחולי הלב? צריך לקום ולפעול בשבילם. אם כל כך כואב לנו- למה אנחנו יושבים בשקט?

.

אלפים ממתינים הצטרפו בשנה שעברה לתפילת ועד הרבנים בעמוקה– וזכו לשבור צלחת, רבים רבים מהם עוד בתוך הארבעים יום הראשונים. רואים במוחש את יד ד'. בלי מחיצות, בלי רמזים וחשבונות- ד' אוהב את התפילה הזו. החוט המשולש של ועד הרבנים – עמוקה – שביעי של פסח מביא ישועות גלויות, כמו אמירה משמים: עשיתם מעשה טוב- תקבלו בכפל כפליים.

.
והשידוך הן בוא יבוא. משביעי של פסח נפתח ברז הישועות ומפכה מעיין של שמחות נרגשות. צלחות נשברות בקול חגיגי, הלבבות מפזזים באושר בלתי נתפס. המוני מזל טובים מהתפילה אשתקד עד התפילה השנה.
שיהיה במזל טוב.

עמוקה

לשליחת שמות למעמד התפילה בעמוקה בחצות ליל שביעי של פסח