9 יתומים - משפחת וואלעס - ועד הרבנים : ועד הרבנים 9 יתומים - משפחת וואלעס - ועד הרבנים

9 יתומים – משפחת וואלעס
מספר קרן: 19314

 

 

 

KEREN_VALES_2

התאומים כבר כמעט בני שנתיים ועוד לא מכירים בית נורמלי. האחרים הולכים וחוזרים. יוצאים לדודים ונמשכים חזרה לאמא. אפרוחים מגיל שלוש עשרה ומטה, חרדים מכל צלצול טלפון, מכל יבבה של אמבולנס. מבינים שהיא הולכת להם.

אמא שוכבת בחדר מתפתלת בייסורים. פניה רעות, עור שקוף-דקיק ובעדו בולטים ורידים מנופחים. האחיות והגיסות שבאות לעזור מתייפחות רק מהצצה קטנה לחדר, ואמא קוראת להם מעבר לדלת: תודה! תודה שבאתן!

ביום שישי הביאו אליה את התאומים, שתנשק אותם בפעם האחרונה. תינוקות מתוקים בני כמעט שנתיים, מתרפקים על האמא שבקושי הכירו ויותר לא יראו לעולם. האמבולנס כבר היה בדרך, היא הרגישה איום ונורא וידעה שזה הסוף.

במוצאי שבת הגיעו הגדולים יותר להגיד שלום לאמא. אמא שמחוברת כל כולה למכשירים המחזיקים את נשמתה באפה. היא כבר איבדה הכרה. כשהילדים נכנסו לחדר – היא הושיטה להם את ידה. לא חיה, יותר שם מאשר כאן – ונשארת אמא.

ביום שני השיבה את נשמתה לבוראה, מזוככת מייסורים, והיא בת 33 שנים בלבד.

אלמן ויתומים קטנטנים, תשעה פיצקאלאך על צווארו. אין להם לאן לקום, אין בית לגור בו- ממה ישלמו שכירות כשהחובות עצומים? אין כסף לאוכל, מי מדבר על עזרה טכנית ותמיכה נפשית ביתומים שעולמם נחרב.

תשעה יתומים חדשים נאספים מבתי הדודים והסבתא, חוזרים עם צרורות נדודים לדירה השכורה. הנה, כאן בחדר שכבה אמא וחייכה אליהם בפנים מעונות. יתום עולה על המיטה של אמא ע"ה ובוכה את נשמתו.

 

הם חוזרים לדירה, והיא ריקה. אין בה ריהוט אין סט מצעים שלא נפרם ותוקן ושוב תוקן בידיה האמונות של אמא ע"ה. אלמן בדירה הריקה, איך יקום מהשבעה הזו, אין אמא שתנהל בית מכלום, אין אמא שתארגן את הילדים לשנה החדשה בחוכמה ובשמחה, בלי שירגישו חסר.

התרומה שלך היא לא בשביל שיקום, היא בשביל להתחיל מאפס. מבקשים מאיתנו קורת גג. לחם. בגד ללבוש. עוד לפני חובות ולפני מחברות חדשות – צריך בבית הזה חשמל ומים.

 

 

 

 השתתפו כעת בהצלת תשעת היתומים הקטנים שהגדול בן 13 והקטנים בני שנתיים בלבד

זכרו לציין מס' קרן 4039

 

KEREN_VALES_03

תשעת היתומים הקטנים בהלוויית אמם ע"ה

 

השתתפו כעת בהצלת תשעת היתומים הקטנים שהגדול בן 13 והקטנים בני שנתיים בלבד

זכרו לציין מס' קרן 4039