6 יתומי משפחת אלבז ממגדל העמק : ועד הרבנים 6 יתומי משפחת אלבז ממגדל העמק

6 יתומי משפחת אלבז
מספר קרן: 4010

 

בערך בחצות הזעיקו אותם להיפרד מאבא לפני שמרדימים אותו. תשעה ילדים נבהלו להגיע מהר, מי מהישיבה ומי מביתו הפרטי. הם הקיפו את אבא ואימת מוות בעיניהם.EKBAZ
"עוד נראה בישועת השם." עודד אבא בלחישה שורקנית. "אני אבריא, יש לנו אבא גדול בשמים." הם הקשיבו והאמינו לו. אי אפשר היה לא להיסחף בביטחונו העוצמתי של רבי יוסף.
אחר כך חיכו בחוץ, ורבי יוסף נותר לבדו עם הצוות. הוא תפס את ידו של הרופא- צל אדם חולני, הראש מלא גרורות, ריאה אחת אכולה מגידול והשניה מודלקת לגמרי, ודיבר: "תתאמצו בשבילי, אתם השליחים של הקב"ה. בבית מחכים לי שישה ילדים. יש לי ילד בן ארבע… אני רוצה לחיות…"
כשיצא אליהם הרופא אחרי זמן קצר עמדו בעיניו דמעות. "יש לכם אבא חזק, עם רצון חיים חזק. אנחנו נעשה כל שביכולתנו כדי להציל אותו, אבל חשוב שתדעו שמצבו קשה מאד."

 

לתרומות להצלת 6 היתומים הקליקו כאן, (זכרו לציין ליד סכום התרומה את מס' הקרן 4010)

 

בבת אחת נותרו יתומים. עוד בקשת צדקה מתוך אינסוף אחרות. עוד שישה יתומים ללא משענת. מי יכלכל אותם, מי ינגב לדמעותם, מי ילווה ויגדל ויוביל לחופה בבוא העת…
יתום בן ארבע, תינוק ששובר את מילות הקדיש בין שיניו החלביות. מי יחבק אותו כמו שרק אבא ידע, מי ילמד אותו בסבלנות אין קץ אל"ף ובי"ת, וישמח עד דמעות במסיבת החומש? מי יעלה עם היתומים לישיבות, מי יתן כח לאלמנה בהתמודדות הקורעת, מי ישלם את היומיום ואת שכר הלימוד ואינסוף צרכים שמכפילים את עצמם בבית יתום?
בואו, עכשיו, עם הדמעות בעיניים שלנו, עם הלב שעדיין רותח – נקים קרן משמעותית ליתומיו של רבי יוסף אלבז ז"ל. נסיר מעל האלמנה הצדיקה את העול הכלכלי, לפחות זה. רבי יוסף גדל בניסים בלי אבא ובלי תמיכה, לילדים שלו אנחנו נדאג. שמנת הייסורים הזו לא תעתיק את עצמה…
בואו, עכשיו. עם הלב המתכווץ בצער, עם האנחה שלנו בכאבם של יתומים יהודים. עכשיו ניתן, אפילו מעל היכולת. אסור להשאיר אותם לבד.

 

לתרומות להצלת 6 היתומים הקליקו כאן, (זכרו לציין ליד סכום התרומה את מס' הקרן 4010)